V Pomorskie Igrzyska Piłkarzyków Stołowych

Utworzono: piątek, 02, marzec 2018

• 1
 28 lutego 2018 r. już po raz piąty Warsztaty Terapii Zajęciowej w Pelplinie zorganizowały Pomorskie Igrzyska Piłkarzyków Stołowych Osób Niepełnosprawnych, pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin.

Impreza odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie a uczestniczyli w niej: Warsztaty Terapii Zajęciowej ze Starogardu Gdańskiego, Warsztaty Terapii Zajęciowej Lalkowy, Dom Pomocy Społecznej z Rudna,  Dom Pomocy Społecznej z Bielawek, Dom Pomocy Społecznej z Pelplina, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy z Pelplina oraz Środowiskowy Dom Samopomocy Rajkowy. Aż 15 drużyn rywalizowało ze sobą o miejsce na podium. W całym turnieju rozegraliśmy łącznie 29 meczy. Po zaciętym finale wyłoniono zwycięzców tegorocznych igrzysk:

• I miejsce – WTZ Pelplin
  • II miejsce – SOSW Pelplin,
  • III miejsce – DPS Rudno.

Gratulujemy!!!

• 1