Czwarty turniej

Utworzono: czwartek, 11, maj 2017

• 1
 W czwartek 11 maja na pelplińskim Orliku odbył się czwarty turniej w ramach rozgrywek o Puchar Dyrektora SOSW w Pelplinie. Swój udział w tej rywalizacji zainaugurowała drużyna Caritas Diecezji Pelplińskiej złożona z uczestników i terapeutów Warsztatów Terapii Zajęciowej w Pelplinie oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Rajkowach. W turnieju wystąpiły poza nami trzy zespoły – SOSW Tczew, SOSW Barcice oraz gospodarze SOSW Pelplin.

Grano systemem „każdy z każdym”, mecze trwały 2x7 minut. Na boisku występowało 5 zawodników, w tym bramkarz. Jednocześnie w każdej drużynie mogło grać dwóch opiekunów. Wynik rozegranych spotkań:

SOSW Pelplin 3:4 SOSW Barcice

Caritas Diecezji Pelplińskiej 6:3 SOSW Tczew

SOSW Tczew 2:0 SOSW Barcice

SOSW Pelplin 1:6 Caritas Diecezji Pelplińskiej

SOSW Pelplin 6:1 SOSW Tczew

Caritas Diecezji Pelplińskiej 6:3 SOSW Barcice

Końcowa klasyfikacja:

1.Caritas Diecezji Pelplińskiej, 9 pkt

2.SOSW Pelplin 3 pkt,  bramki 10-11

3.SOSW Barcice, 3 pkt, bramki 7-11

4.SOSW Tczew,  3 pkt, bramki 6-12

Caritas Diecezji Pelplińskiej: Łukasz Szymborowski, Marcin Rychłowski, Radosław Rychłowski, Piotr Dobrzyński, Janusz Myszkowski oraz terapeuci Miłosz Samp i Oskar Krajnik.

• 1
  • 2